Mbajtës për LCD, TV, Proj.

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 4
NE-LCD03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVCM5830BK
Mbajtëse TV, LCD, 30 kg, 55
175,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-LCD04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVSM5830BK
Mbajtëse Ekrani, LCD, 50 kg, 65
259,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-LCD05
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVWM6551BK
Mbajtëse Ekrani, LCD, 70 kg, 80
131,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-LCD06
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVWM6550BK
Mbajtëse Ekrani, LCD, 50 kg, 80
130,51
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-LCD08
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVWM5550BK
Mbajtëse Ekrani, LCD, 35 kg, 70
109,9
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-TUNNEL/S
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TVS-TUNNEL/S
Mbulesa e Kabllove, Plastike, 15 x 7.5
1,69
Më shumë
Dërgesa Falas
w
TVS-LCDC111
Informata të shpejta
(0)
Mbulesa e Kabllove, Alumini, 93 x 11
12,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-PROJ01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJWM200BK

Projektor Mbajtës, 15 kg, 607 mm.

46,61
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.