Skip Navigation Links.

Më të rejat: Komponentet Elektronike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 7
EX-1303
Informata të shpejta
(0)

Konverter, USB to RS422/485, USB, DB9.

80,95
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-MD07
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CCGB75100BK05

Konverter USB ne SATA, USB 3.0.

15,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ME-DB PIC MICR.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-499

Libër në Gjuhën Angleze - "PIC Microcontrollers - Programming in Basic" nga Milan Verle.

21,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ANSM-18650U/2.6
Informata të shpejta
(0)

Lithium-ion Battery, 3.6 V, 18650, 2600 mAh,

Micro-USB Charging Socket.

25,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ANSM-18650U/3.4
Informata të shpejta
(0)

Lithium-ion Battery, 3.6 V, 18650, 3400 mAh,

Micro-USB Charging Socket.

27,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LL-LIR18650
Informata të shpejta
(0)

Lithium-ion Battery, 3.7 V, 18650, 3000 mAh

25,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
EXTECH CT20.
Informata të shpejta
(0)

Gjurmues dhe lokalizues i kabllove dhe telave.

32,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-SBMT57BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SBMT57BK

Mbajtes per soundbar, 2 kg, per muri.

15,2
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LAPP WALL01
Informata të shpejta
(0)

Mbushes Pro EV (vetura elektrike), shtepi, 11kW, 16A, tipi 2

338,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LAPP DOCK01
Informata të shpejta
(0)

Mbushes per vetura elektrike, tipi 2, 2.3 kW, 10 A.

253,39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GP-P.SUP.01
Informata të shpejta
(0)

Mbushës Solar, 5V, 900mA.

54,88
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGTG-SYS01/M
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 989-000171

Mikrofona per te zgjeruar sistemin e videokonferencave dhe te ngjashme, x2.

338,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PROXXON PF230
Informata të shpejta
(0)

Mill / Drill Head, PF 230, Proxxon

838,98
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMP03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTHBP10WT

Monitorues i presionit te gjakut, Bluetooth, i bardhe.

49,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HSENS72
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PIRII42WT
HOME Sens.Motion+Light,PIR,IP44
16,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.