Orë radio

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 4
NE-TR12
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RDIN2000WT
Radio, FM, Color Screen, White
93,21
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-TR11
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RDFM4010WT
Radio, FM, 20 Stations, White
21,18
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.