Orë radio

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 4
NE-CLOCK23/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WCACQ30WT

Orë Alarmi digjitale, me mbushje pa tela, Qi, e bardhë

30,5
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-CLOCK22/W
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WCACQ20WT

Orë Alarmi, analoge, me mbushes pa tela, Qi, e bardhë.

25,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-P.SUP.25
Informata të shpejta
(0)

Ore digjitale me alarm dhe mbushes, Qi, e zeze.

23,77
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HE-CLOCK-27
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HE-CLOCK-27

Orë muri me Radio-kontrollim.

65,27
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-CLOCK11/GY
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CLWA004MT34

Orë analoge nga metali per vendosje ne mur, 34cm.

13,62
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-TR07
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RDFM1340GY
Radio, FM/AM, Portable, 1.8 W, Black
24,07
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HAV-TR1000
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RDFM5110BN
Radio, FM, Retro, 9 W, Kafe
32,94
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HAV-TR1200
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RDFM5110WT
Radio, FM, Retro, 9 W, E bardhë
32,94
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-TR06
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RDFM1330GY
Radio, FM/AM, Portable, 1.8 W, Black
22,83
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-CLOCK19
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CLAR005BK
Radio, FM, Orë, Projeksion, LED, Alarm i Dyfishtë, E zezë
24,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-CLOCK17
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CLAR001BK
Radio, FM, Orë, LED, Alarm, E zezë
18,57
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-CLOCK18
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CLAR004BK
Radio, FM, Orë, LED, Alarm, E zezë
25,45
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-TR10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RDFM5200BN
Radio, FM/AM, Retro, 12 W, Bluetooth, AUX
40,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-TR05
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RDFM1200BK
Radio, FM/AM, Pocket Size, 1.5 W, Black
12,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-TR13
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RDIN2500WT
Radio, FM, Color Screen, White
109,97
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.