Më të rejat: Multimedia

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 7 од 7
NE-SPR01/400
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CLAD100BK

Air Sprej i Kompresuar, 405 ml, Nedis

9,32
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMP02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTHTIR10WT

Termometer infrared i mencur, vesh, ball, i bardhe.

33,07
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KERN TU230-0.01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TU 230-0.01

Mates i trashesise se materialit, Ultrasonic, 1.2 - 230 mm.

1.336,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KERN TG1250-0.1F
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TG 1250-0.1FN

Mates i trashesise, 0 - 1250 µm, ±3%, per materiale feromagnetike dhe joferomagnetike.

612
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLIR E6-XT
Informata të shpejta
(0)
Infrared Camera, Thermal Imager, 240x180, -20:550 °C, <0.06 °C, 45x34 °, 3", IP54
2.456
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLIR E8-XT
Informata të shpejta
(0)
Infrared Camera, Thermal Imager, 320x240, -20:550 °C, <0.05 °C, 45x34 °, 3", IP54
3.770,29
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-TRIPOD10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TPOD2100BZ

Tripod per kamere, 660 mm - 1200 mm.

16,78
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HM062
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FNST17CWT40W

Ventilator Smart, WiFi, e bardhe, 40 cm.

54,68
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WEL.WE1010/EDU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053298390
SOLDER STAN. 70W Reg.
264,02
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Z9-0062
Informata të shpejta
(0)
CATALOG.e-PCWork
0
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.