Më të rejat: Multimedia

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 5 од 7
NE-HSENS71/CHIME
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFICDPC20WT
HOME-SM.Domof.+Doorbell,WiFi,IP6
16,78
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-LCD18
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MMNVSA110BK
HOME-SM.Sens.AIR Smoke,WiFi
12,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HSENS73/3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIP121FWT3
HOME-SM.SW.Suko WiFi,16A x3
45,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-IPCAM18
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFICI22CBK
BAT.EXT.USB-C 30Ah/3A,+PD20W+QC
53,51
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-SPB20
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SPBB340BK
SPK.PC+SMART BLT.-Wir.120W
83,89
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMH010/700
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HTIP700WTW

Pajisje Smart, nxemese panel Infrared, WiFi, 700 W, e bardhe.

169,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PRF LAPTOP150
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PRF LAPTOP150

Pastrues LCD / TFT / Plasma, 150 ml, PRF

7,22
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KERN PLJ720-3A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PLJ 720-3A

Peshore laboratorike, 0.72kg, d=0.001gr, 110mm.

1.717,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HM-0015/1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SCLU112BU

Peshore dore, Digital Luggage Scale, 50 kg

9,14
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WEID-EHUB01
Informata të shpejta
(0)
ETH.HUB SW.x8p 10/100 -Industria
292,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CRE. ENDER-3 S1+
Informata të shpejta
(0)

Printer 3D, 1.75/0.4mm, PLA,TPU,ABS, Ender-3 S1 Plus.

843,22
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CRE. CR-M4
Informata të shpejta
(0)

Printer 3D, 1.75/0.4mm, PLA, ABS, PETG, CR-M4.

1.999,15
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GB-DOMO05
Informata të shpejta
(0)

Prize me WiFi, 230 V-AC, 1100 W, 30 m, IP20.

8,46
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GB-DOMO05/R
Informata të shpejta
(0)

Prize me WiFi dhe telekomande, 230 V-AC, 1100 W, 30 m, IP20.

9,61
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RASPBERRY PI5/4G
Informata të shpejta
(0)

Single Board Computer Raspberry Pi 5 Model B, 4GB, RPI5-4GB-SINGLE

90,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.