Stacione Meteorologjike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
KN-WS205
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST201GY
Мeteorologjik, Stacion, Alarmi, Higrometri, Sensori në Natyrë
16,09
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-WS02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST402WT
Мeteorologjik, Stacion, Higrometri, Alarm, Data / Koha, Njësia e Јashtme, -30 °C - 60 °C
26,82
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-WS04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST404BK
Мeteorologjik, Stacion, Higrometri, Alarm, Data / Koha, Njësia e Јashtme, -30 °C - 60 °C
25,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-WS01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST401WT
Мeteorologjik, Stacion, Higrometri, Alarm, Data / Koha, Njësia e Јashtme, -30 - 70 °C
26,82
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-WS03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WEST403BK
Мeteorologjik, Stacion, Higrometri, Alarm, Data / Koha, Njësia e Јashtme, -30 °C - 60 °C
30,71
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BAL-THERM11
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 595396
Termometer, -20 °C - +50 °C, Retro
2,54
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
paket_popust_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.