Walkie Talkies

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
COBRA-EBM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COBRA-EBM
Kufje per Radio Lidhje MT115, MT245, MT615, MT645, MT975
2,27
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
COBRA-PACE
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COBRA-PACE
Mbushes per Radio Lidhje MT500, MT700
3,05
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-WLTK0810BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLTK0810BK
PMR 8km 8ch CHRG.USB-Army,,Walki
55
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-WLTK0800BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLTK0800BK
Radio Lidhje 8 km, 8 ch
41,13
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-WLTK0500BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLTK0500BK
Radio Lidhje 5 km, 8 ch
34,32
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-WLTK1010BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLTK1010BK
Radio Lidhje 10 km, 8 ch
55,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-WLTK0300BU
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLTK0300BU
Radio Lidhje 3 km, 3 ch
26,07
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-WLTK1000BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLTK1000BK
Radio Lidhje 10 km, 8 ch
47,46
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-WLTK0610BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLTK0610BK

Radiolidhje 6 km, 8 kanaleshe.

41,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-WLCB100BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLCB100BK
Walkie - Talkie, Charger, 5 V
10,59
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.