Therminal Shirit

EL-CONN044
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MFR Part No: EL-CONN044S
Therminal Shirit, 6 mm²,x12, Bardhë
0,77
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Terminal strip for 12 conductors - plastic.

 

Features:

  • Maximim conductor diameter: 6mm²
  • Colour: white
  • Material: plastic
  • Dimension: (102x30x120)mm
  • Weight: 260g
Number of outlets 12
Shtëpizë
Plastike
Diametri maksimal i përçuesit 6 mm²
Dimensionet 120x15x20 mm
Pesha 26 g
Ngjyra
 e zezë
Metoda e Montimit
Vidhosja

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.