Solid state

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ZG3NA-25
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZG3NA-25AMP
Rele, Solid State, 25A/280 V, 3-32VDC, NO
17,19
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ZG3NA-40
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZG3NA-40AMP
Rele, Solid State, 40A/380 V, 3-32VDC, NO
20,04
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CPC1017N-TR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CPC1017N-TR ROHS
Rele, Solid State, 0.1A/60 V, Mosfet, SMD, 4P
1,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RELS-13215
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ESR-5102401000Z
Rele, Solid State, 10A/240 V, 3-32V, NO
15,27
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RELS-33225
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ESR-6002402500Z
Rele, Solid State, 25A/280 V, 3-32 V, 3 Phase, NO
44,7
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SKD10306
Informata të shpejta
(0)
Rele, Solid State, 3A/60 V, 3-30VDC, 1CO
20,5
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DC60MP
Informata të shpejta
(0)
Rele, Solid State, 3A, 3-32 V, NO
26,89
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CPC1965G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CPC1965G

Rele, Solid State, 1A, 0-600 V, DIP16, 4P

6,11
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.