Reed Rele

REL-105015
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Pacer
MFR Part No: EDR-601A05000Z
Reed Rele, SPST, 5 VDC, 1 A, PCB
0,54
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Reed Relay 5V-DC 1A in SMD case.

Overlaps one contact.

 

Features:

  • Single pole: NO
  • Coil voltage: 5V-DC
  • Contact rating: 1A-DC
  • Nominal operating power: 156mW
  • Coil resistance: 160Ω
  • Temperature range: (-40 +85)°C
No of Switches 1
Nr.i pinave 4
DC Tension 5 V
Rrymë maksimale 1 A
Dimensionet 17х4,4х4,5 mm
Pesha 2 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.