Ndërprerëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
EATON LS-11S/L
Informata të shpejta
(0)
Nderpreres, Limit, Roller, NO/NC, 6A, 415 VDC
40,65
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SS-09
Informata të shpejta
(0)
Nderpreres, Slide, NO/NC, 21P, 7CO, Panel
1,02
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DRS 3X4P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CK1051
Nderpreres, Rrotullues, 3x4P, 5A, 30°, Panel
3,92
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DRS 2X6P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DRS 2X6P
Nderpreres, Rrotullues, 2x6P, 5A, 30°, Panel
2,41
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DRS 4X3P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CK1032
Nderpreres, Rrotullues, 4x3P, 5A, 30°, Panel
3,92
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DRS 1X12P
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: CK1029
Nderpreres, Rrotullues, 1x12P, 5A, 30°, Panel
3,92
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Z-15GQ22
Informata të shpejta
(0)

Ndërprerës Mikro, 15A, Roller, IP62, 1NO

22,03
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.