Yndyrë silikone

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WPS 4GRAM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COOLP101WT

Pastë Termike, 4 g, ≥1,63W/m-k, Bardhë

3,37
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MGC 860-150G
Informata të shpejta
(0)

Pastë për Transferimin e Nxehtësisë, Përçuese Termike, Silikoni, Tub, 150 g

24,58
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WP 35GRAM
Informata të shpejta
(0)
Silicone Thermal Paste, 35 g, White
6,67
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WPS 1GRAM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HSPA01I
Thermal Paste, 1 g, White
1,86
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WPS 25GRAM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HSPA25I
Thermal Paste, 25 g, White
3,78
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WP WLP035
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WLP035
Silicone Thermal Paste, 35 g, White
9,16
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-COOLPAST40
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: COOLP400SI
Thermal Paste, 4 g, Silver
6,81
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.