Ajer Ftohes

KL TO220/8
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Fisher-Elektronik
MFR Part No: FK 218 SA 32
Heat Sink, TO220, SOT32, 21 K/W
0,85
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Radiators - aluminium heat sinks ТО-220.

A component designed to lower the temperature of an electronic device by dissipating heat into the surrounding air.

 

Features:

  • Material: aluminium
  • For transistor TO-220
  • Width: 22mm
  • Height: 6.7mm
  • Lengths: 35,6mm
  • Thermal resistance 21K/W
  • Surface black anodised
  • Version: with solder lug for vertical installation, with perforation
Materiali
alumini
Ngjyra
 e zezë
Length 35,6 mm
Gjerësia 22 mm
Maximum height 6,7 mm
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.