Ajerftohës

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
KL TO220/30
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ICK BGA 14x14
Heat Sink, SMD, 30 K/W, 14 mm
2,27
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KL SMD/2
Informata të shpejta
(0)
Heat Sink, SMD, PLCC, TQFP
2,27
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KL TAPE3M/9088
Informata të shpejta
(0)
Heat Sink, Tape, 15mm
21,94
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KL SMD/1
Informata të shpejta
(0)
Heat Sink, SMD, SOIC, SSOP, TSSOP
1,44
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KL TO247/1
Informata të shpejta
(0)
Heat Sink, Clip, 35x16mm
0,28
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KL TO263/1
Informata të shpejta
(0)
Heat Sink, TO263, 4 K/W, 12.7 mm
0,34
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KL TO264/1
Informata të shpejta
(0)
Heat Sink, Clip, 35x20mm
0,28
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KL TO268/1
Informata të shpejta
(0)
Heat Sink, TO268, 3 K/W, 30 mm
1,98
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
PE-031-10-15-S
Informata të shpejta
(0)
Heat Sink, 3.4 A, 8.1 W, 3.8 V
30,95
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.