Oscillator

CSB500
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Crystal Oscillator, 500 KHz
0,39
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Miniature quartz crystal enclosed in a hermetically sealed case, used as the resonator in a crystal oscillators. Mostly used for remote control devices

 

Specification:

  • Frequency: 500KHz
  • Case: plastic
Frequency 500 kHz
Case
Plastic
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.