Filtra qeramike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
CF 6.5MHZ
Informata të shpejta
(0)
Ceramic Filter, 6.5 MHz, 3 Pins
0,93
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CF 5.5MHZ
Informata të shpejta
(0)
Ceramic Filter, 5.5 MHz, 3 Pins
0,93
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CF 6.0MHZ
Informata të shpejta
(0)
Ceramic Filter, 6 MHz, 3 Pins
0,93
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.