Lokacioni

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp


View Loging Electronics sh.p.k-Dega Kosovё in a larger map

LOGING Electronics Kosova Sh.P.K
Bajram Kelmendi 31, 10000 Kosovë, Prishtinë+381 (38) 23 48 55 [email protected]

 

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.