Mbështjellje

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 7 од 7
VS-4985
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4985
Spirale ajër-bërthamë, 3.3 mH, 0.6 mm, 0.4 A
5,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-4997
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4997
Spirale ajër-bërthamë, 0.22 mH, 0.6 mm, 0.4 A
3,09
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
VS-4998
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4998
Spirale ajër-bërthamë, 0.15 mH, 0.6 mm, 0.4 A
1,84
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-4986
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4986
Spirale ajër-bërthamë, 1.0 mH, 0.6 mm, 1.2 A
3,23
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VS-4987
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 4987
Spirale ajër-bërthamë, 0.82 mH, 0.6 mm, 0.4 A
2,92
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.