Online form të hapur

Nese keni nevojë për informata shtesë, ju lutem na njoftoni – ne jemi të përkushtuar për të plotësuar çdo nevojë tuajen. Metoda e preferuar për të kontakuar Loging Electronics është perms Email. Ne rekomandojmë që të përdorni formularin si më poshtë për të siguruar përgjegje me prioritet.


 

Rëndësia * Mbiemri *
Adresës Vendi
Zip/Kodi postal Shteti
Telefoni Numri I faksit
e-mail * Web faqja
Kompania
Mesazhi *
File Upload
Confirmation code
Futni kodin:
 
Fushat e shënjuar me (*) janë të kërkuara!
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.