Paketa Multimedia

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 6
LEP-0291
Informata të shpejta
(0)

Konvertues i videos, nga HDMI ne VGA.

29,67
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0097
Informata të shpejta
(0)

Si te jeni i sigurt deri sa mbani nje çantë dhe keni kufje ne koken tuaj ? 

18,9
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0285
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, adapter smart Wifi + nderpres i dyfisht Wifi.

33,38
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0244
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, dara profesionale per RJ45 konektore dhe kuti per vendosje te konektoreve.

20,51
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0210
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa per fansat e vertete te elektronikes, posacerisht per ju, te cilet keni deshire te luani me Arduino Uno.

137,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0213
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa per fansa te vertete te elektronikes, posaqerisht per ju, te cilet keni deshire te luani me Arduino.

116,25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0208
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me konvertues HDMI ne VGA me audio dhe kabllo per transmetim te kristalt te sinjalit ne pajisje.

24,74
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0243
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me HDMI konvertues ne VGA me audio dhe kabllo e specializuar per transmetim te sinjalit ne pajisje.

21,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0183
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me HDMI konvertues ne VGA me video dhe audio dhe kabllo e  cila bene transmetimin e sinjalit ne pajisje.

30,39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0207
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa me konvertues HDMI ne VGA me video dhe audio dhe kabllo e cila bene transtemim te kristalt te sinjalit ne pajisje.

21,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0237
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, Multimedia, e optimizuar per transferimin e imazhit Full HD ose 3D ne dy LCDs, plazma TV ose monitor.

32,9
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0206
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa, multimedi e optimizuar per transmetim ne Full HD ose 3D sinjal ne kater LCD monitora ose TV.

60,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0270
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, multimedia, paisje e cila e zgjate kabllon tuaj te HDMI deri 40m pa e humbur sinjalin.

18,58
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0245
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, kamere fallco e cila ju ndihmon t'i largoni te paftuarit dhe nje telekomande univerzale per dyer te garazhave.

16,07
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0105
Informata të shpejta
(0)

A i keni pajisjet e nevojshme për mbajtjen një fjalimit me kualitet ? 

14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.