Regulatorë të tensionit, Mbrojtëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WLND-GS 275FM
Informata të shpejta
(0)
Mbrojtës për Mbingarkesë Tensioni, 255VAC, 1 Fazor
99,73
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WLND-GM TNS275
Informata të shpejta
(0)
Mbrojtës për Mbingarkesë Tensioni, 255VAC, 3 Fazor
237,27
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.