Invertorë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
NE-INVP1000/24
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PIPS100024
DC/AC Invertor, 24 V DC - 230 V AC, 1000 W, Valë e Pastër Sinus
360,16
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-INVP150/12
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PIPS15012
DC/AC Invertor, 12 V DC - 230 V AC, 150 W, Valë e Pastër Sinus
114,86
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-INV4000/24
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PIMS400024
DC/AC Invertor, 24 V DC - 230 V AC, 4000 W, Vala e Modifikuar e Sinusit
516,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-INV600/24
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PIMS60024E
DC/AC Invertor, 24 V DC - 230 V AC, 600 W, Vala e Modifikuar e Sinusit
93,22
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
GB-INV300U/12
Informata të shpejta
(0)

DC/AC Invertor, 12 V DC - 230 V AC, 300 W, Vala e Modifikuar e Sinusit

47,37
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
P.SUP.CONV.10
Informata të shpejta
(0)
Konvertues i Rrymes DC-DC, 24 V - 12 V, 7A
21,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.