DC Furnizues i Rrymës

MEW-DR-45-05
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Mean Well
MFR Part No: DR45-05-001
Trafo Industriale, DIN Hekurudhor, 5 VDC, 5 A, 25 W, Mean Well
26,63
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Meanwell DR-45-05 - Industrial DIN rail power supply. Overload, overvoltage and overheating protection made it real choice for industrial use.

 

Features:

 • Output voltage: 5V-DC
 • Output current: 5A
 • AC input voltage range: (88-264)V-AC
 • Power: 25W
 • DC adjustment range: (4.75–5.5)V
 • Output voltage tolerance: ± 2%
 • Ripple: 100mVp-p
 • Efficiency: 72%
 • For DIN rail instalation
 • 100% full load burn-in test
 • Safety standards: UL508, TUV EN60950-1
 • Working temperature: (-10~50)°C
 • Overload, overheating and overvoltage protection
Type
DIN
Tensioni dalës 5 V
Output current 5 A
Fuqia 25 W
Voltage adjust range 4,75 - 5,5 V
Tensioni hyrës 85 - 264V V
Voltage stability ±2 %
Line regulation ±1 %
Load regulation ±1 %
Mbrojtja
Dimensionet 93*78*67mm mm
Temperatura e punës -10 - 50 °C
Efficiency 72 %
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.