DC Furnizues i Rrymës

MEW-MDR-60-12
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Mean Well
MFR Part No: MDR60/12-001
Trafo Industriale, DIN Hekurudhor, 12 VDC, 5 A, 60 W, Mean Well
30,95
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Meanwell MDR-60-12 - Industrial DIN rail power supply. Overload and overvoltage and protection made it real choice for industrial use.

 

Features:

 • Output voltage: 12V
 • Output current: 5A
 • Power: 60W
 • LED indicator for power on
 • 100% full load burn-in test
 • Tolerance: ±1%, R/N: 120mVp-p
 • Efficiency: 86%
 • AC input voltage range: (85-264)V-AC
 • DC adjustment range: (12–15)V
 • Overload protection: (105~150)% rated output power
 • Safety standards: UL508, TUV EN60950-1
Type
DIN
Tensioni dalës 12 V
Output current 5 A
Fuqia 60 W
Voltage adjust range 12 - 15 V
Tensioni hyrës 85 - 264 V
Voltage stability 1 %
Line regulation 1 %
Load regulation 1 %
Mbrojtja
Dimensionet 40x90x100 mm
Temperatura e punës -20 - 70 °C
Efficiency 86 %
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.