Vizioni

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

Ndjekja e ndryshimeve botërore në teknologjinë dhe elektronikën, si dhe pozita e parë për distribucion të risive në këto fusha. Disponim më i madh në Maqedoni dhe jashtë Maqedonisë në sallone të reja dhe të rësisht të furnizuara. Dyqan unikat elektronik, i mirënjohur për shumëllojshmërinë e madhe dhe informimi si veprimtari shtese, siç thotë edhe vetë Misioni ynë.

Ndërtim i marrëdhënieve të forta me klientët tonë, të bazuar mbi besim dhe vërtetim të plotë të punës së deritanishme.

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.