Çantë për llaptop

EVER-EKB440
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Everki

Çantë për llaptop, 11" to 16", e zezë.

168,64
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Laptop Trolley – Rolling Briefcase, 11-inch to 16-inch Adaptable Compartment.
For the travelling executive or mobile manager: Take your office on the road with a versatile, professional-looking EVERKI laptop trolley you can roll right into the boardroom!

 

Features:

  • Adjustable laptop pocket for 11-inch to 16-inch devices
  • Spacious clothing compartment
  • Felt-lined compartment for iPad, iPad Pro, Kindle or tablet
  • EVERKI Trolley in lightweight construction
  • Spacious, well-organised compartments
  • Smooth, quiet wheels
Size
16 ''
Bag width 200 mm
Bag length 410 mm
Bag height 370 mm
Bag weight 2,92 kg
Compartment width 40 mm
Compartment length 395 mm
Compartment height 275 mm
Outer shell material
Inner liner material
Outer shell color
 

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.