Skip Navigation Links.

Rezultatet e kërkimit

22 artikuj të gjetur additel
Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
RASP.ADD,TEMP2
Informata të shpejta
(0)
Aksesore për Pllakë Zhvillimore Raspberry Pi, Senzor i Temperaturës dhe Lagështisë
13,38
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ME-ADD TEMP&HUM
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-1971
Temp&Hum Click Pllakë, Aksesore për Pllakë Zhvillimore, Temperature and Humidity Sensor
14,27
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ME-ADD RELAY4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-603
Relay4 Board Pllakë, 4 Rele, IDC10 Konektor, ULN2803 Driver
26,67
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ME-ADD TILT CL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-1834
Tilt Click Pllakë, Aksesore për Pllakë Zhvillimore, Tilt Senzor Optik 4-Drejtimesh
11,51
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ARD-ADD RELAY2
Informata të shpejta
(0)
Aksesore për Pllakë Zhvillimore Arduino, SPDT Relay
13,73
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ARD-ADD EL DRV
Informata të shpejta
(0)
Pllakë Zhvillimore Arduino EL Driver, Driver per EL Tela
15,44
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ME-ADD RELAY CL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-1370
Relay Click Pllakë, Aksesore për Pllakë Zhvillimore, Relay e Dyfishtë
16,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ARD-ADD REL.SH5
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RELAY SHIELD-12V

Pllakë zhvillimore për Arduino,

Relay shield.

9,12
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ARD-ADD REL.SH6
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: RELAY SHIELD

Pllakë zhvillimore për Arduino

Relay shield.

7,65
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ARD-ADD REL.SH7
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 8 CH RELAY MODULE

Aksesorë për Arduino, Rele shield

15,3
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ARD-ADD REL.SH8
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 6 CH RELAY MODULE

Aksesorë për Arduino, Rele shield.

12,21
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RASP.ADD,TILT SW
Informata të shpejta
(0)
Aksesore për Pllakë Zhvillimore Raspberry Pi, Tilt Switch
4,25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ARD-ADD ELEKTROM
Informata të shpejta
(0)
Aksesore për Pllakë Zhvillimore Arduino, Elektromagnet
14,3
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ADT 210
Informata të shpejta
(0)
Current / Voltage Calibrator, 24 mA, 30 VDC, Additel
1.275
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ADT 209
Informata të shpejta
(0)
Current / Voltage Calibrator, 24 mA, 30 VDC, Additel
967,79
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.