Skip Navigation Links.

Rezultatet e kërkimit

22 artikuj të gjetur adafruit
Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
ESP8266 FEATHER
Informata të shpejta
(0)
Development Board Adafruit, Feather
27,62
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
PHOTO 161
Informata të shpejta
(0)

Fotorezistor, 5 V, Adafruit

1,72
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
TMP36
Informata të shpejta
(0)

Senzor i Temperaturës, Analog, 5.5V, −40°C - +125°C, Adafruit

2,86
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DHT22
Informata të shpejta
(0)
Sensor i Temperaturës dhe Lagështisë, IC, Digjital, -40 °C në 80 °C
19,05
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RASP.CAM1937
Informata të shpejta
(0)

Kamera Spiune për Raspberry Pi, 5 M, 300mm, Adafruit

52,38
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
PRE AMP-MIC2
Informata të shpejta
(0)
Përforcues, Mikrofon
9,39
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ARD-ADD DISP.TFT
Informata të shpejta
(0)
DEV.BRD.ARD ADD TFT-DISPL. 1.8"
28,6
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ESP32-WROOM
Informata të shpejta
(0)
Development Board Accessory Arduino, AirLift WiFi Shield
23,81
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RASP.ADD,POE
Informata të shpejta
(0)

Aksesorë për Raspberry Pi, CRICKIT HAT

38,1
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
HC-SR04
Informata të shpejta
(0)

Senzor ultrasonik i distancës 5V

9,2
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DB-SEN0064
Informata të shpejta
(0)

Aksesore për Pllakë Zhvillimore, Sensori i Presionit Barometrik, BMP280

19,25
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DB-MOD PCA9685/1
Informata të shpejta
(0)

Aksesor për pllakë zhvillimore, kontrollues servo 12 bit PWM.

22,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RASP.ADD,KEYPAD
Informata të shpejta
(0)

Keypad per Raspberry Pi.

10,81
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RASP.PIZ/ENVIRO
Informata të shpejta
(0)

Pllake shtese,

Pimoroni Enviro pHAT.

37,72
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RASP.PIZ/EXPLORE
Informata të shpejta
(0)

Pllake shtese,

Pimoroni Automation pHAT.

7,42
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.