Вести и настани

Завршни активности за 2022год од нашиот проект – “Технологија за тебе”

20.03.2023

Успешно реализиран семинарот Напредни Технологии за Мониторинг и Решенија за подобрување на КВАЛИТЕТ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

28.09.2022

... 7 (седум) години подоцна. Оддржан вториот семинар со ЕLSPEC на тема Напредни Технологии за Мониторинг и Решенија за подобрување на КВАЛИТЕТ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

Стручен семинар- Напредни Технологии за Мониторинг и Решенија за Подобрување на Квалитетот на Електрична Енергија

30.08.2022

... 7 (седум) години подоцна. Го продолжуваме и надградуваме започнатото со  нашиот партнер ELSPEC – бренд за врвна технологија и решенија за квалитет на електричната енергија.
Го претставуваме следното издание на заедничкиот настан
КВАЛИТЕТ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА (КЕЕ)

Реализирана втората Практично-Показната работилница Janitza

14.06.2022

Втората Практично-Показната работилница Janitza ја одржавме на 09 јуни 2022 година, во просториите на Факултетот за Електротехника и Информациски Технологии во Скопје.  Годинава имавме 20 учесници од 15 компании.

Донирана опрема за Биомедицинско Инженерство и Електроника на ФЕИТ

01.06.2022

 

Донација во рамките на проектот „Технологија за тебе“.

 

Последни вести
20.03.2023
Завршни активности за 2022год од нашиот проект – “Технологија за тебе”
...
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.