UHF (PL259) тип

Производи на страна:
Страна 1 од 2
UHF-305
Брзо инфо
(0)
Антена Конектор, UHF, Машко - RCA, Женско, 19.0 mm
0,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSVC43900ME
Антена Конектор, UHF, PL259 Машко, RG58, 20.0 mm, Twist
0,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-003
Брзо инфо
(0)
Антена Конектор, UHF, PL259 Машко, RG6, 19.0 mm, Twist
1,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UHF-308
Брзо инфо
(0)
Антена Конектор, UHF, UHF Женско - 2 x UHF Женско, 17.0 mm
1,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-302
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSGP43940ME
Антена Конектор, UHF, Женско - UHF, Женско, 15.0 mm
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-307
Брзо инфо
(0)
Антена Конектор, UHF, UHF Машко - 2 x UHF Женско, 17.0 mm
0,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-303
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSGP43941ME
Антена Конектор, UHF, Машко - BNC, Женско, 20.0 mm
1,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-304
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSGP43942ME
Антена Конектор, UHF, Машко - N, Женско, 19.0 mm
1,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-201
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSVC43910ME
Антена Конектор, UHF, PL259 Машко - BNC Женско, 19.0 mm, Шасија
1,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-004
Брзо инфо
(0)
Антена Конектор, UHF, PL259, RG213 - RG58, 25 mm, 6.0 mm, Twist
0,25
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-005
Брзо инфо
(0)
Антена Конектор, UHF, PL259, RG213 - RG59, 25 mm, 6.0 mm, Twist
0,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CSVC43902ME
Антена Конектор, UHF, PL259 Машко, RG59, 20.0 mm, Twist
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-1041
Брзо инфо
(0)
Антена Конектор, UHF, PL258 Женско, RG213, 17.4 mm, Clamp
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-309
Брзо инфо
(0)
Антена Конектор, UHF, Машко - MUHF, Женско, 18.0 mm
0,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UHF-311
Брзо инфо
(0)
Антена Конектор, UHF, Машко - SMA, Женско, 18.0 mm
0,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.