BNC-type

Производи на страна:
Страна 1 од 3
BNC-201
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BNC-201
BNC Адаптер, BNC Женско - RCA Машко
0,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-007
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVGP01950ME
BNC Адаптер, Женско - Женско
0,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-202
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVGP01941ME
BNC Адаптер, BNC Машко - RCA Женско
0,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BNC-010
BNC Конектор, Машки, RG59, RG141, Кримп
0,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-006
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVVC01915ME
BNC Конектор, Женски, Шасија
0,76
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BNC-203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVVC01903ME
BNC Конектор, Машко, RG58, Clamp
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVVC01905ME
BNC Конектор, Машки, RG59, Кримп
0,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-008
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVGP01945ME
BNC Адаптер, BNC Машко - 2xBNC Женско
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-012
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Terminator
0,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-004
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BNC-004
BNC Конектор, Женски, RG59, RG42, RG71, Навртување
0,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC CT-002-213/H
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Машки, RG213, RG11, RG8, Кримп
1,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC CT-017/HR
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-KLS1-BNC135
BNC Конектор, Женски, RG58, Кримп
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-2055
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, BNC Машко - N Женско
1,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-2066
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, BNC Машко - TNC Женско
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-2099
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, BNC Машко - UHF Машко
1,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.