BNC Конектор

BNC-012
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BNC Конектор, Terminator
0,81
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Терминатор за BNC 75Ω.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: BNC машки
  • Импеданса: 75Ω
  • Должина: 25mm
  • Дијаметар:14mm
  • Материјал: месинг, никел
Конектори А
BNC
Машки
Должина 25 mm
Дијаметар 14 mm
Материјал
метал
Тежина 8 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.