BNC Конектор

BNC-202
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: CVGP01941ME
BNC Адаптер, BNC Машко - RCA Женско
0,89
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Конектор адаптер BNC-машки во RCA-женски.

 

Карактеристики:

  • Конектор1: BNC-машки
  • Конектор2: RCA-женски
  • Должина: 27mm
  • Дијаметар: 14mm
  • Тежина: 6g
  • Материјал: месинг, никел
Конектори А
BNC
Машки
Конектори Б
RCA
Женски
Должина 27 mm
Дијаметар 14 mm
Материјал
метал
Тежина 6 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.