BNC Конектор

BNC-007
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: CVGP01950ME
BNC Адаптер, Женско - Женско
0,69
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Конектор адаптер BNC женски со BNC женски.

 

​Карактеристики:

  • КонекторА: BNC женски
  • КонекторВ: BNC женски
  • Должина: 32,5mm
  • Дијаметар: 9mm
  • Материјал: месинг, никел
Конектори А
BNC
Женски
Конектори Б
BNC
Женски
Должина 32,5 mm
Дијаметар 9 mm
Материјал
метал
Тежина 9 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.