BNC-type

Производи на страна:
Страна 3 од 3
NTR-NBNC75BTU11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NTR-NBNC75BTU11
BNC Конектор, Машки, RG59, Навртување
3,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NTR-NBNC75BLP9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NTR-NBNC75BLP9
BNC Конектор, Машки, RG59, Навртување
3,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-109
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Женски, Терминал
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-009
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Машки, Терминал
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-010/CUP
Брзо инфо
(0)

BNC Конектор, Машки, RG58, Кримп

0,85
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-118
Брзо инфо
(0)

BNC Конектор, Женски, Шасија

0,61
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-BOOTRG58BK
Брзо инфо
(0)
Заштитник за Кабел, BNC, RG58
0,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-BOOTRG62BK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BNC-BOOTRG62BK
Заштитник за Кабел, BNC, RG59, RG62
0,04
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.