BNC-type

Производи на страна:
Страна 2 од 3
BNC-2066
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, BNC Машко - TNC Женско
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-2088
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, BNC Машко - UHF Женско
1,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-2099
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, BNC Машко - UHF Машко
1,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-11365
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, Женско - Женско, Панел
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-016
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVVC01900ME
BNC Конектор, Машки, RG174, RG179, RG188, Кримп
1,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-018
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Женски, RG59, Шасија
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-2056
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, BNC Машко - N Машко
1,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-105
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Женски, RG59, Кримп
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NTR-NBNC75BLP7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBNC75BLP7
BNC Конектор, Машки, RG59, Кримп
3,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-1091
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Женски, RG213, RG8, Кримп
1,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-0053
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Машки, RG59, Кримп, 90°
0,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-116
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Женски, RG174, Кримп
1,35
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-117
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Женски, PCB
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-207
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, Женско - Женско, Панел
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-208
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, Женско - Женско, Панел
1,38
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.