Хардвер

Производи на страна:
Страна 5 од 37
MEMO.PC47
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 1 GB, 1600 MHz
8,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEMO.KVR13N9S8K2
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 8 GB (2 x 4 GB), 1333 MHz
91,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEMO.KVR13N9S8/4
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 4 GB, 1333 MHz
52,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEMO.HX313C9FW/4
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 4 GB, 1333 MHz
42,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEMO.HX313C9FB/4
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 4 GB, 1333 MHz
42,86
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HX313C9FWK2/8
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 8 GB (2 x 4 GB), 1333 MHz
80,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KVR13S9K2/16
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, SODIMM, DDRIII, 16 GB (2 x 8 GB), 1333 MHz
166,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KVR13R9D4/16
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 1 GB, 1333 MHz
176,19
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KVR13N9K2/16
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 16 GB (2 x 8 GB), 1333 MHz
166,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEMO.KVR16S11/8
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, SODIMM, DDRIII, 8 GB, 1600 MHz
79,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEMO.KCP313NS8/4
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 4 GB, 1333 MHz
52,38
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEMO.KCP313ND8/8
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 8 GB, 1333 MHz
94,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KVR13N9S8HK2/8
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 8 GB (2 x 4 GB), 1333 MHz
90,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KVR1333D3S9/8G
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, SODIMM, DDRIII, 8 GB, 1333 MHz
80,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MEMO.KVR13E9L/8
Брзо инфо
(0)
RAM Меморија, DDRIII, 8 GB, 1333 MHz
100
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.