Мрежа

Производи на страна:
Страна 9 од 47
TPL-WN823N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN823N
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
15,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WN821N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN821N
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
14,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-WN725N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN725N
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
10,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-ARCHER T9UH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Archer T9UH

Адаптер, WiFi, USB, 802.11ac, 2.4 GHz, 5 GHz, 1900 Mbps

76,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-ARCHER T2U
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Archer T2U

Адаптер, WiFi, USB, 802.11ac, 2.4 GHz, 5 GHz, 633 Mbps

24,59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WN722N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN722N

Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps

15,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-EAP225
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EAP225

Акцес Поинт, WiFi, 802.11ac/n/g/b, 1350 Mbps, RJ45

100,14
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-EAP115-Wall
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EAP115-Wall

Акцес Поинт, WiFi, 802.11n/g/b, 300 Mbps, RJ45

40,02
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-WA7510N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WA7510N

WiFi Акцес Поинт за Надворешна Употреба, 5GHz, 150Mbps

38,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W13
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Омни-Дирекционална, 12 dB, 10 W
19,07
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ANT W14
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, 14 dB, 10 W
13,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W15
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, 20 dB, 10 W
20,34
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ANT W16
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, Access Point, (AP), 15 dB, 10 W
152,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMPSC-WL330
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CMPSC-WL330
WiFi Екстендер, 802.11b/g/n, 300 Mbps, RJ45
15,48
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WA850RE
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: TL-WA850RE
WiFi Екстендер, 802.11b/g/n, 300 Mbps, RJ45
26,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.