Појачала, Скретници, Тестери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NE-DVBT2265BK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DVBT2265BK

DVB-T2 Приемник, DVB-T2 Receiver, DVB-T/T2, MPEG-2/4,

HEVC 10 bits H.265 Standard, AVC

36,45
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAT FINDER D
Брзо инфо
(0)
Сателитски Локатор, Дигитален, Звучна Индикација, Компас
18,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-AMP40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAMP40140WT
Засилувач, Антена, 4 Out, 20 dB Засилување, 0 - 18 dB Регулација
14,44
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
3-OPH/1
Брзо инфо
(0)
Засилувач, Антена, 2 x IN, 1 x OUT, Надворешна
2,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ANT ATTN-10
Брзо инфо
(0)
Ослабувач, Антена, 0 - 20 dB, Регулација
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FC-AMP-SAT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAMP0500ME
Засилувач, Сателитски, In-Line, 20 dB Засилување
5,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAT PROTECT1
Брзо инфо
(0)
Пренапоснска Заштита, Сателитски Reciever, 68 V
3,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.