Антени

Производи на страна:
Страна 1 од 2
KN-DVBT-IN21
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR0502BK
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 7 dB Засилување, Пасивна, Собна
6,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-5
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 30 dB Засилување, Активна, Собна
22,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GB-DVBT-7
Брзо инфо
(0)
Антена, DVB-T, DVB-T2, DAB, UHF, VHF, 42 dB Засилување, Активна, Собна
33,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ANT 117-KNL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANT 117-KNL
Антена, DVB-T, UHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Надворешна, Камп Приколка
29,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-DVBT-IN23
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR1504BK700
Антена, DVB-T, UHF, VHF, 26 dB Засилување, Активна, Собна
19,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-DVBT-OUT113
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANOR5003BK700
Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 46 dB Засилување, Активна, Надворешна
39,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-02/700
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR2501BK700
Антена, DVB-T, UHF, VHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Собна
14,44
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR2511GY700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 28 dB Засилување, Активна, Собна

17,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR2513GY700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, DAB, 28 dB Засилување, Активна, Собна

19,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-09
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KNANOR5001B

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, 38 dB Засилување, Активна, Надворешна

16,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR1505BK700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, 26 dB Засилување, Активна, Собна

12,53
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: F1861007

Антена, DVB-T/T2 - DAB, VHF, UHF, FM, 20 dB Засилување, Активна, Надворешна

50,21
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-DVBT-07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR2512GY700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 28 dB Засилување, Активна, Собна

18,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANIR2502BK700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 30 dB Засилување, Активна, Собна

21,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DVBT-15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ANOR5002BK700

Антена, DVB-T, DVB-T2, UHF, VHF, FM, 40 dB Засилување, Активна, Надворешна

27,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.