Бургии, Бормашини

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BURGII TOP 2.0/1
Брзо инфо
(0)
Бургија, 2.0 mm
0,52
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 1.8
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.8 mm
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 1.2
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.2 mm
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)
Бургија, 0.8 mm
1,36
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.0 mm
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DUR.DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)
Бургија, 0.8 mm
4,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.5 mm
0,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DUR.DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.0 mm
4,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DUR.DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)
Бургија, 1.5 mm
1,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DUR.DRILL 2.0
Брзо инфо
(0)
Бургија, 2.0 mm
1,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DREMEL 422
Брзо инфо
(0)
Врв за Полирање, 10 mm
7,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PROXXON PF230
Брзо инфо
(0)

Глава за Глодалка / Дупчалка PF 230, Proxxon.

838,98
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DREMEL 290-1
Брзо инфо
(0)

Гравер, 35 W, 230 V

50
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DREMEL 4485
Брзо инфо
(0)
Додаток за Мини Бормашина, Футер и 4 Колети
13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DREMEL 520
Брзо инфо
(0)
Додаток за Полирање, 13.2 mm
4,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.