Лупи, Ламби

Производи на страна:
Страна 1 од 6
BN-LAMP06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1173100100

Рефлектор, LED, Батерија на Полнење, 1500 lm, 15 W

50,21
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BN-LAMP07
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BN-1173070010

Рефлектор, LED, Батерија на Полнење, 950 lm, 10 W, со штипка

41,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VARTA-16620
Брзо инфо
(0)
Трака, LED
2,27
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
WEL.51383599
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051383599N
Микроскоп, USB, Дигитален, 20x - 90x, Weller
1.121,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DINO AM2111
Брзо инфо
(0)
Микроскоп, Дигитален, 10x - 70x, USB2.0, 640 x 480, Dino-Lite
144,02
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
OP-006 025
Брзо инфо
(0)
USB Грабер за Видео Микроскоп
191,2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MAG-ADD HOLDER
Брзо инфо
(0)
Држач за Лупа за на Ѕид
2,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DINO MS-W1
Брзо инфо
(0)
Држач за Микроскоп, Цилиндрични Површини, 82 x 127 x 44mm, Dino-Lite
148,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE L210
Брзо инфо
(0)
Светло за Сонди, Fluke
59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE L215
Брзо инфо
(0)
Комплет Мерни Сонди, Додатоци за Продолжување, Светилка
137
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUPA 1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 501201
Рачна Лупа, 50mm, 3 x, 6 x
10,96
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUPA 3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 501202
Рачна Лупа, 75mm, 2.5 x, 5 x
11,56
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
VIT-80410020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-80410020
Рачна Лупа, 125mm, 2 x, 6x, LED
38,2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VIT-80410010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-80410010
Рачна Лупа, 100mm, 2 x, 6x, LED, Врат
23,11
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUPA 23
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 501230
Рачна Лупа, 130mm, 2 x, LED
24,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.