Разно

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CODEBUG
Брзо инфо
(0)
CodeBug Развојна Плочка, IoT Развој
27,05
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DM160228
Брзо инфо
(0)
Explorer 8 Развојна Плочка, 8-Битни PIC Микроконтролери
116,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PG164140
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер, Дебагер / Програматор
109,52
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MSP-EXP430FR6989
Брзо инфо
(0)
MSP430FR6989 Развојна Плочка, Сегментен LCD Екран
26,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB MEFV22C
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет, micro:Bit, V2.21, nRF52833, USB Кабел, 2x AAA Батерии со Држач

36,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB MEFV22S
Брзо инфо
(0)

Образовен Развоен Комплет, micro:Bit, V2.21, nRF52833

36,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-MOD0128
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ESP8266 SHIELD ESP-12E

Развојна Плочка, WeMos D1, ESP8266, WiFi

18,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.