Терминали Завршни

Производи на страна:
Страна 1 од 33
ST-051
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-051

Кабел папуча - машка округла
(0.5-1.5)mm2
Ø=4mm.

0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-041
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-041

Кабел папуча - женска округла
(0.5-1.5)mm2
Ø=4mm.

0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-001

Кабел папуча - прстенеста

(0.5-1.5)mm2

A=3.2mm / B=5.5mm.

0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-002

Кабел папуча - прстенеста

(0.5-1.5)mm2

A=4.3mm / B=6mm.

0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-031
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-031

Кабел папуча - спојка
(0.5-1.5)mm2
A=4.0mm / B=24.5mm.

0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-003

Кабел папуча - прстенеста

(0.5-1.5)mm2

A=5.3mm / B=8mm.

0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-021
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-021

Кабел папуча - пин (туљак)
(0.5-1.5)mm2
A=1.9mm / B=12mm.

0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-121
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-121

Кабел папуча - пин (туљак)
(1.5-2.5)mm2
A=1.9mm / B=12mm.

0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-103
Брзо инфо
(0)

Кабел папуча - прстенеста

(1.5-2.5)mm2

A=5.3mm / B=8mm.

0,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-205
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-205

Кабел папуча - прстенеста

(2.5-6.0)mm2

A=8.4mm / B=12mm.

0,12
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-104
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-104

Кабел папуча - прстенеста

(1.5-2.5)mm2

A=6.4mm / B=11mm.

0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-101

Кабел папуча - прстенеста

(1.5-2.5)mm2

A=3.2mm / B=5.5mm.

0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-102
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-102

Кабел папуча - прстенеста

(1.5-2.5)mm2

A=4.3mm / B=6mm.

0,08
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-204
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ST-204

Кабел папуча - прстенеста

(2.5-6.0)mm2

A=6.4mm / B=11mm.

0,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-231
Брзо инфо
(0)

Кабел папуча - спојка
(2.5-6.0)mm2
A=6.8mm / B=26.7mm.

0,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.