Едукативни

Производи на страна:
Страна 1 од 3
ARDUINO ROBOT KI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T050000

Ардуино роботска рака, T050000.

372,38
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN VM8202
Брзо инфо
(0)

LED прстен за 3D принтери.

6,97
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN CNT1
Брзо инфо
(0)

Механички бројчаник,

4-цифри, (50x50)mm.

3,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-ROBOT01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ROBOT ARABA-2

Додаток за Развојна Плочка, Arduino Робот Aвтомобил ARABA-2, 2WD

27,37
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-ROBOT02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ROBOT ARABA-3

Додаток за Развојна Плочка, Arduino Робот Aвтомобил ARABA-3, 2WD

27,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-ROBOT03/2WD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MICRO BIT ROBOT ARABA

Додаток за Развојна Плочка, Micro Bit Робот Aвтомобил ARABA, 2WD

82,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-ROBOT04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ROBOT TANK

Додаток за Развојна Плочка, Arduino Робот Тенк

80,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-ROBOT03/4WD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ARDUINO ROBOT ARABA-1

Додаток за Развојна Плочка, Arduino Робот Aвтомобил ARABA-1, 4WD

77,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-MOD0124
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FIRE FIGHTING FAN MODULE

Додаток за Развојна Плочка, Модул за Вентилатор на Роботот за Гасење Пожар L9110

11,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0122
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 90 D GEAR MOTOR

Додаток за Развојна Плочка Arduino, 90º Интелигентен Мотор со Пренос

3,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0123
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GEAR MOTOR WITH CABLE

Додаток за Развојна Плочка Arduino, Интелигентен TT Мотор со Пренос

3,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DFROBOT ROB0003
Брзо инфо
(0)

Развоен Кит, Pirate - 4WD Мобилна Платформа, Arduino

48,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ROBOT-ADVANCED K
Брзо инфо
(0)

Напреден Роботски Кит, Maze Edition, TI-RSLK, Bluetooth и Wi-Fi Модули за Безжична Комуникација, JetBot

348,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN MK145
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

Халовин тиквичка.

13,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VELLEMAN MK144
Брзо инфо
(0)

Кит комплет направи сам,

трепкачко срце.

9,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.