Сигнализација и Автоматизација

Производи на страна:
Страна 1 од 3
WERMA-154
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 15400055
Вокален Аларм, 110 dB, 24 V
412,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA 96086004
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 960.860.04

Додаток за Сигнална Кула, Лента за Монтирање AndonWirelessBOX

16,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WERMA 86200003
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 862.000.03

Додаток за Сигнална Кула, Трансивер 868 MHz 24VDC KS71 / 72

405,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WERMA 86064009
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 860.640.09

Додаток за Сигнална Кула, Комплет за Поврзување 115-230VAC BK KS71 / 72

142,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WERMA 86000018
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 860.000.18

Додаток за Сигнална Кула, Далечински Управувач, 5 Копчиња, 868 MHz

310,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WERMA 86000016
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 860.000.16

Додаток за Сигнална Кула, Далечински Управувач, 2 Копчиња, 868 MHz

269,78
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WERMA 64731075
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 647.310.75

Додаток за LED Сигнална Кула, Жолта, 24 V, 70 mm

40,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WERMA 64721075
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 647.210.75

Додаток за LED Сигнална Кула, Зелена, 24 V, 70 mm

40,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WERMA 64711075
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 647.110.75

Додаток за LED Сигнална Кула, Црвена, 24 V, 70 mm

40,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WERMA 84008500
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 840.085.00

Додаток за Сигнална Кула, Краен Елемент, Црн, 70 mm

27,66
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA 84030000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 840.300.00

Додаток за Сигнална Кула, Жолта, 12-230 VAC/DC, 70 mm

21,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA 84010000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 840.100.00

Додаток за Сигнална Кула, Црвена, 12-230 VAC/DC, 70 mm

21,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA 84020000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 840.200.00

Додаток за Сигнална Кула, Зелена, 12-230 VAC/DC, 70 mm

21,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA 64420075
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 644.200.75

Додаток за LED Сигнална Кула, Зелена, 24 V, 70 mm

42,68
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA KS40/C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 63930001
LED Сигнална Кула, R / Y / G, 24 V, 40 mm
135,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.