Smart Living

Производи на страна:
Страна 1 од 9
NE-ALEXA/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPVC7000WT
Паметен Звучник, Паметен Уред, Бел, Alexa, WiFi/Bluetooth
17,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-03
Паметен Уред, Внатрешна WiFi Камера, Бела, microSD 32 GB, HD, Моторизирана
38,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-02
Паметен Уред, Внатрешна WiFi Камера, Бела, microSD 32 GB, HD
32,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-ADS30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-ADS30
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, 115 dB, 1x CR123A
3,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
H8-WA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H8-WA1
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 433 MHz, CR123A
33,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALWL10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALWL10
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 868 MHz, 95 dB
7,8
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSC10WT2
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, 433 MHz
31,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSL40WT
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, CR123 Lithium
22,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTBR10
Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Бел, 70 mm
4,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS17
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMMW20WT
Безбедносен Сензор, Сензор за Движење, Бел, 80 m, 85 dB
17,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS53
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTBR05

Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Сив, 39 mm

3,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS55
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSL30WT

Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB

16,85
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSC20

Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB

22,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALARM05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALARM05
Паметени Уреди, Паметен Безбедносен Аларм, Централа, Магнетен Сензор, Сензор за Движење
24,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALARM10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALARM10
Паметени Уреди, Паметен Безбедносен Аларм, Централа, Магнетен Сензор, Сензор за Движење, Внатрешна Сирена, IP Камера
49,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.