Здравје и Спорт

Производи на страна:
Страна 1 од 3
NE-BLDPRESS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HCBL400WT

Апарат за Крвен Притисок, Надлактица, Бела

25,42
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HMP03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTHBP10WT

Смарт Апарат за Крвен Притисок, Надлактица, Bluetooth, Бела

49,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFIHS10WT
Дигитална Вага, Паметен Уред, WiFi, Бела, 180 kg
29,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VIT-70210040
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-70210040
Додаток за Кујна, Ергономска Вилушка, Црна
9,77
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VIT-70210050
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-70210050
Додаток за Кујна, Ергономска Лажица, Црна
9,77
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VIT-70410070
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-70410070
Држач за Карти за Играње, Бела
1,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VIT-70610070
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-70610070

Дробилка за Апчиња, Сина

6,49
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HMP02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTHTIR10WT

Смарт Инфраред Термометар, Уво, Чело, Бела

33,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VIT-70410060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-70410060
Карти за Играње, Големи Знаци
1,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VIT-70610250
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-70610250
Кутија за Апчиња, x7, Бела/Сина
6,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VIT-70610350
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VIT-70610350
Кутија за Апчиња, 4x7, Бела/Црна
2,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KN-ACTBL10B
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: KN-ACTBL10B
Паметен Уред, Bluetooth Алка, Црна
10,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SWX-SMW01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SWSW001BK

Часовник, Паметен, Температура, Пулс, Нотификации, 240x240 пиксели IPS, 240mAh, Црн

39,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HMS002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTSW002BK

Часовник, Паметен, Температура, Пулс, Нотификации, LCD Дисплеј, 180mAh, Црн

39,2
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HMS001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTSW001BK

Часовник, Паметен, Алка, Температура, Пулс, Нотификации, LCD Дисплеј, 90mAh, Црн

32,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.