Кутија за Апчиња

VIT-70610350
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Vitility
Код од Произв.: VIT-70610350
Кутија за Апчиња, 4x7, Бела/Црна
4,26
(вклучено ДДВ): 0
Б.Исп.одЛагер
w

Вашите апчиња може да ги чувате во оваа кутија за апчиња. поделени низ седум дена во една недела. Дополнително, може да се направи поделба помеѓу утрото, денот и вечерта. На овој начин може да ги чувате таблетите одделно.

 

Карактеристики:

  • Број на компоненти: 28
Тежина 190 g
Боја
 црна
 бела
Материјал
пластика
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.